Alo! Alo! Gjyshja
4.7   84 Komente
Rruga Vllazën Huta, Tiranë

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Të gjithëve na merr malli për gatimet e shijshme të gjyshes dhe zgjodhem ta quajmë restorantin tone pikërisht kështu, për t'ju dhuruar vaktin që ju ka munguar prej kohësh. Sjellim tek ju gatimet më të mira të shtëpisë të qëndisura me shije nga duart e arta të gjyshes. Gatimet tona ndryshojnë çdo ditë për tu siguruar që të vijnë tek ju sa më të freskëta dhe me perimet e stinës. Specializimi ynë është kuzhina tradicionale shqiptare ku menuja është projektuar në mënyrë të tillë për tju përshtatur kërkesave të tua specifike. Ëmbelsirat shqiptare janë ato që nuk duhen humbur. Jemi gjithmonë në gatishmëri t'ju sjellim atë çfarë ju deshironi në çdo moment të ditës.

Oraret

E Hënë 08:00-17:15
E Martë 08:00-17:15
E Mërkurë 08:00-17:00
E Enjte 08:00-17:00
E Premte 08:00-17:00
E Shtunë 09:30-17:00
E Diel 23:59-00:00

Zona e shërbimit

4.7

Bazuar nga
84 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
61
Shumë i mirë
60%
11
Normal
40%
5
I rregullt
20%
2
Pak
15%
5
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play