Chinese Garden
4.2   69 Komente
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Kultura e hershme orientale vjen në restorant Chinese Garden, i cili sjell pranë jush shijen e ushqimeve tradicionale kineze të përgatitura me shumë kujdes dhe përkushtim nga shefat e kuzhines. Orizi i kombinuar me fruta deti, varietetet çajrash dhe sallatë algash ne stil kinez janë vetem disa nga specialitetet fashinante të ketij restorani. Nje vend special për të provuar një shije ndryshe dhe për të dashuruar nje traditë të re.

Oraret

E Hënë 11:00-22:00
E Martë 11:00-22:00
E Mërkurë 11:00-22:00
E Enjte 11:00-22:00
E Premte 11:00-22:00
E Shtunë 11:00-22:00
E Diel 11:00-22:00

Zona e shërbimit

4.2

Bazuar nga
69 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
45
Shumë i mirë
60%
12
Normal
40%
5
I rregullt
20%
3
Pak
15%
4
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play