Elle Pizza and Kitchen
4.4   164 Komente
Rruga Myslym Shyri, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Shijen e vërtetë të picave dhe jo vetëm e gjeni te ELLE PIZZA & kitchen. ELLE PIZZA & kitchen ofron për ju picat më të shijshme si dhe sanduiçët e furrës më të veçantë. Te gjitha produktet janë të kontrolluara Shërbim i shpëjt, bashkëkohor dhe cilësor në Tiranë.

Oraret

E Hënë 10:00-02:00
E Martë 10:00-02:00
E Mërkurë 10:00-02:00
E Enjte 10:00-02:00
E Premte 10:00-02:00
E Shtunë 10:00-02:00
E Diel 10:00-02:00

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
164 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
103
Shumë i mirë
60%
15
Normal
40%
15
I rregullt
20%
9
Pak
15%
22
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play