Family Katering
4.6   171 Komente
Rruga Thoma Kacorri 8, Tirana 1001, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Gatimet tradicionale Shqiptare dhe jo vetëm me cmimet më konkuruese në treg Family Katering j'ua sjell në ambientet tuaja. Paketat ditore më produktet më cilesore në treg. Family Katering është një nga emrat më të besuar në Tiranë!

Oraret

E Hënë 10:00-00:00
E Martë 10:00-00:00
E Mërkurë 10:00-00:00
E Enjte 10:00-00:00
E Premte 10:00-00:00
E Shtunë 10:00-00:00
E Diel 00:00-00:01

Zona e shërbimit

4.6

Bazuar nga
171 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
124
Shumë i mirë
60%
19
Normal
40%
13
I rregullt
20%
3
Pak
15%
12
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play