Ferma Jone
5.0   7 Komente
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Ferma Jone është një sipërmarrje e cila ka qëllimin e saj kryesor prodhimin organik dhe natyral. Ajo garanton rritjen e produkteve bimore sipas një sistemi të rreptë i cili do të përmbushë të gjitha kushtet që përcakton qartë organikja, pa kimikate, pa fertilizues, dhe pa pesticide.

Oraret

E Hënë 10:00-20:30
E Martë 08:00-20:30
E Mërkurë 10:00-20:30
E Enjte 10:00-20:30
E Premte 10:00-20:30
E Shtunë 10:00-20:30
E Diel 10:00-20:30

Zona e shërbimit

5.0

Bazuar nga
7 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
1
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
6
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play