Fish & Burger
0.0   0 Komente
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit 18, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Fish & Burger

Oraret

E Hënë 04:00-04:15
E Martë 04:00-04:15
E Mërkurë 04:00-04:15
E Enjte 04:00-04:15
E Premte 04:00-04:15
E Shtunë 04:00-04:15
E Diel 04:00-04:15

Zona e shërbimit

0.0

Bazuar nga
0 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
0
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play