Greek Original Souvlaki
4.0   75 Komente
Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Nese behet fjale per sufllaqet greke, te gjitheve u leshon goja leng. Por a ia vlen te marresh rrugen vetem per te ngrene nje te tille? Sigurisht qe jo , per sa kohe qe Greek Original Suvlaki sjell te njejten shije drejt e tek ju. Nuk do te zhgenjeheni!

Oraret

E Hënë 23:59-00:00
E Martë 23:59-00:00
E Mërkurë 23:59-00:00
E Enjte 23:59-00:00
E Premte 23:59-00:00
E Shtunë 23:59-00:00
E Diel 23:59-00:00

Zona e shërbimit

4.0

Bazuar nga
75 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
42
Shumë i mirë
60%
8
Normal
40%
5
I rregullt
20%
7
Pak
15%
13
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play