Gusta La Puglia
4.3   6 Komente
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Gusto La Puglia ka si qëllim sjelljen e traditës pugliese ne Tiranë. Të gjitha produktet e përdorura janë të importuara nga Italia ose të bëra në shtëpi nga shefa Italiane. Çdo ushqim vjen ashtu siç duhet në formën e tij tradicionale për të sjellë tek ju një shumëllojshmeri shijesh tipike. Produkte karakteristike si Nduja Calabrese Piccante, apo Lucanica e Casserecia gjenden çdo ditë brenda panineve të freskëta të servirura ashtu siç do i servirte një gjyshe e vërtetë pugliese.

Oraret

E Hënë 09:00-17:00
E Martë 09:00-17:00
E Mërkurë 09:00-17:00
E Enjte 09:00-17:00
E Premte 09:00-17:00
E Shtunë 09:00-17:00
E Diel 23:59-00:00

Zona e shërbimit

4.3

Bazuar nga
6 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
4
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play