Jimmy's Pizza
4.3   29 Komente
Rruga Naim Frashëri, Tirana 1001

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Jimmy's Pizza sjell me krenari per ju shijen pikante te picave. Tek ne çdo ushqim pergatitet duke perdorur vetem perberes te cilesise se larte dhe biologjike te perzgjedhur dhe te gatuara me shije dhe delikatese. Kjo pizzeri krijon shijet unike per t'u bere ne kete menyre, zgjedhja e pare e shume prej klienteve tane. Nje sherbim i veshtire per t'u harruar.

Oraret

E Hënë 23:59-00:00
E Martë 23:59-00:00
E Mërkurë 23:59-00:00
E Enjte 23:59-00:00
E Premte 23:59-00:00
E Shtunë 23:59-00:00
E Diel 23:59-00:00

Zona e shërbimit

4.3

Bazuar nga
29 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
19
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
4
I rregullt
20%
3
Pak
15%
2
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play