Korçarka
4.4   65 Komente
Rruga Margarita Tutulani 5, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Aty ku klientët konsiderohen si miq. Korçarka është restorant tradicional ku gatimet bëhen në furrë me dru dhe në zgarë me qymyr. Produktet janë bio të vendit dhe gatuajmë në çast. Menuja pasurohet çdo ditë , pasi për stafin e Korçarkës risia për klientët është çelsi i sekretit. Asnjëherë nuk do të lodheni me shijen e ushqimit të Korçarkës, madje pas cdo lakrori do të porosisni edhe një tjetër...edhe një tjetër!

Oraret

E Hënë 11:30-22:00
E Martë 11:30-22:00
E Mërkurë 11:30-22:00
E Enjte 11:30-22:00
E Premte 11:30-22:00
E Shtunë 11:30-22:00
E Diel 11:30-22:00

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
65 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
34
Shumë i mirë
60%
11
Normal
40%
3
I rregullt
20%
4
Pak
15%
13
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play