Last Supper
4.5   228 Komente
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Last Supper është një gastropub që lindi nga dëshira e madhe për të krijuar një vend tipik ku njerëzit përjetojnë kënaqësinë e të mbledhurit së bashku. Një tavolinë mes miqsh, ku përtej argëtimit e bisedave, do shijosh ushqim fantastik dhe pije të mira!!! Menuja është e gjerë jo vetëm në përmbajtjen e saj por edhe në nivelin e çmimeve. Një gamë e gjerë pjatash, nga spring rolls, pizza e të tjera të stilit “meze”, deri te sallatat, burgerat dhe pjatat e tjera kryesore. Ambienti ynë ofron një karakter unik i cili del nga standarti i lokalit klasik dhe të fton në një mjedis miqësor e të ngrohtë, që ndërthuret me stilin urban e industrial, perfekt për të të dhënë rehatinë e të ndjerit “si në shtëpi”.

Oraret

E Hënë 09:00-23:00
E Martë 09:00-23:00
E Mërkurë 09:00-23:00
E Enjte 09:00-23:00
E Premte 09:00-23:30
E Shtunë 09:00-23:00
E Diel 09:00-23:00

Zona e shërbimit

4.5

Bazuar nga
228 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
145
Shumë i mirë
60%
36
Normal
40%
15
I rregullt
20%
9
Pak
15%
23
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play