Oriental City
4.5   37 Komente
Rruga Themistokli Gërmenji 18, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Ngjyra, arome, shije... te gjitha ne 1! Nje balance per te kenaqur te gjitha shqisat. Kuzhina kineze ne Oriental City vjen e gatuar nga duart e nje kinezi i cili me shume delikatese perdor ne cdo pjate erezat erëzat , hudhrat dhe xinxërfillin që në kuzhinën kineze quhen dhe si triniteti i shenjtë dhe sigurisht që kësaj tradite nuk ka si ti mungojë salca soje e cila përdoret në pjesën më të madhe të gatimeve dhe ofron një shije të plotë. Nëse ke si qëllim të porosisësh mish viçi, pule, derri apo të provosh antipastat kineze , Oriental City është padyshim vendi perfekt.

Oraret

E Hënë 12:00-22:00
E Martë 12:00-22:00
E Mërkurë 12:00-22:00
E Enjte 12:00-22:00
E Premte 12:00-22:00
E Shtunë 12:00-22:00
E Diel 12:00-22:00

Zona e shërbimit

4.5

Bazuar nga
37 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
24
Shumë i mirë
60%
10
Normal
40%
3
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play