Pasta Da Pucci
4.0   46 Komente
Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Pasta Da Pucci pret klientet e tij me specialitetet e tij të pastave dhe produkteve të brumit. Recetat e frymëzuara nga kuzhina italiane në Pasta Da Pucci, padyshim marrin një shije tjetër të gatuara me produkte te freskëta në menunë që ndryshon shpesh duke ju përshtatur stinës.

Oraret

E Hënë 12:00-23:00
E Martë 12:00-23:00
E Mërkurë 12:00-23:00
E Enjte 12:00-23:00
E Premte 12:00-23:00
E Shtunë 12:00-23:00
E Diel 12:00-23:00

Zona e shërbimit

4.0

Bazuar nga
46 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
31
Shumë i mirë
60%
3
Normal
40%
4
I rregullt
20%
2
Pak
15%
6
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play