Piceri Amantia
4.9   43 Komente
Rruga Sami Frashëri, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Eksperienca e këtij restoranti ka lindur buzë detit në Vlorë, por dashuria e madhe për të përgatitur ushqime të shijshme nuk mund të rrinte pa ardhur deri në kryeqytet. Furra e drurit dhe kuzhina italiane janë specialitetet e Amantias. Shërbimet e ofruara, përmbajnë një shumllojshmëri zgjedhjesh ndër të cilat kryesojnë picat dhe specialitete të kuzhinës së larmishme italiane. Veçori të këtij restoranti janë pastërtia dhe serioziteti në shërbim. Vlerësimet e marra, rrisin çdo ditë besimin e klientëve tek ne!

Oraret

E Hënë 11:00-23:30
E Martë 23:59-00:00
E Mërkurë 11:00-23:30
E Enjte 11:00-23:30
E Premte 11:00-23:30
E Shtunë 11:00-23:30
E Diel 11:00-23:59

Zona e shërbimit

4.9

Bazuar nga
43 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
35
Shumë i mirë
60%
3
Normal
40%
4
I rregullt
20%
1
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play