Pitet e Engjëjve
4.6   17 Komente
Rruga Sami Frashëri, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Një vend, ku arti, kuzhina dhe pasioni, bashkohen për të krijuar shijen. Këtu gjeni specialitete brumi Made in Pitet e Engjëjve.

Oraret

E Hënë 11:30-23:30
E Martë 11:30-23:30
E Mërkurë 11:30-23:30
E Enjte 11:30-23:30
E Premte 11:30-23:30
E Shtunë 11:30-23:30
E Diel 12:00-23:30

Zona e shërbimit

4.6

Bazuar nga
17 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
12
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
3
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play