Restorant Floga
4.7   19 Komente
Rruga Pjetër Budi, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Përvoje 15 vjecare në fushën e kulinarisë e cila mbahet gjallë në saj të energjisë , ideve të shumta e mbi të gjitha dashurisë për ushqimin, do t’ju ndihmojnë të zgjidhni më të mirën për banketin tuaj: Qofshin ato evente korporatash, evente biznesi, seminare, konferenca, evente zyrtare apo familjare, darka formale, apo ditëlindje, ju besojani ushqimin kujdesit maksimal të restorant Flogës qe sjell jo vetem pjata tradicionale, por edhe risi në shije. Ushqimet e Flogës vijnë tek ju në kohën dhe momentin e duhur!

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 11:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 11:00-23:00

Zona e shërbimit

4.7

Bazuar nga
19 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
15
Shumë i mirë
60%
2
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
2
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play