Restorant Serendipity
4.8   132 Komente
Rruga Ibrahim Rugova 70, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Kur bëhet fjale për inovacion në tregun shqiptar të restoranteve, Serendipity ka një vend të veçantë. Një restorant me kuzhinë ndërkombëtare, por veçanërisht meksikane. Menuja jonë është e pasur në larmishmëri dhe e guximshme në shije. Nga më pikantet tek shijet më delikate. Specialitet që ofrohen përgatiten të freskëta nën mbikëqyrjen e Shefes shumë të talentuar Enkeled Dervishi.

Oraret

E Hënë 11:00-23:59
E Martë 10:30-23:59
E Mërkurë 11:00-23:59
E Enjte 11:00-23:59
E Premte 11:00-23:59
E Shtunë 11:00-23:59
E Diel 11:00-23:59

Zona e shërbimit

4.8

Bazuar nga
132 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
95
Shumë i mirë
60%
23
Normal
40%
8
I rregullt
20%
3
Pak
15%
3
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play