Trattoria
4.1   65 Komente
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Nuk eshte nevoja per te ikur deri ne Itali dhe per te provuar pasta italiane sepse Trattoria mendon per ju. Restoranti ofron shijen e vertete te makaronave italiane por jo vetem. Kuzhina e Trattoria nuk do ju zhgenjeje.

Oraret

E Hënë 11:30-21:00
E Martë 11:30-21:00
E Mërkurë 11:30-21:00
E Enjte 11:30-21:00
E Premte 11:30-21:00
E Shtunë 11:30-21:00
E Diel 06:00-06:05

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
65 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
35
Shumë i mirë
60%
14
Normal
40%
7
I rregullt
20%
4
Pak
15%
5
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play