Veggies
4.4   123 Komente
Rruga Brigada VIII 7, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

The very foods we've been taught to regard as the cornerstone of good nutrition―are actually the culprits behind escalating rates of disease and the cause of dire, potentially permanent damage to our ecology.

Oraret

E Hënë 07:00-22:00
E Martë 07:00-22:00
E Mërkurë 07:00-22:00
E Enjte 07:00-22:00
E Premte 07:00-22:00
E Shtunë 07:00-22:00
E Diel 07:00-24:00

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
123 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
77
Shumë i mirë
60%
22
Normal
40%
7
I rregullt
20%
3
Pak
15%
14
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play