Alo! Alo! Gjyshja
4.9   34 Komente
Rruga Vllazën Huta, Tiranë

35 min 0 Lek 350 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Të gjithëve na merr malli për gatimet e shijshme të gjyshes dhe zgjodhem ta quajmë restorantin tone pikërisht kështu, për të të dhuruar vaktin që të ka munguar prej kohësh. Sjellim tek ti gatimet më të mira të shtëpisë të qëndisura me shije nga duart e arta të gjyshes. Gatimet tona ndryshojnë çdo ditë për tu siguruar që të vijnë tek ti sa më të freskëta dhe me perimet e stinës. Specializimi ynë është kuzhina tradicionale shqiptare ku menuja është projektuar në mënyrë të tillë për tju përshtatur kërkesave të tua specifike. Ëmbelsirat shqiptare janë ato që nuk duhen humbur. Gjithashtu dhe lengjët e freskëta të frutave. Jemi gjithmonë në gatishmëri të të sjellim atë çfarë ti deshiron në çdo moment të ditës.

Oraret

E Hënë 10:30-15:00
E Martë 10:30-15:00
E Mërkurë 10:30-15:00
E Enjte 10:30-15:00
E Premte 10:30-15:00
E Shtunë 10:30-15:00
E Diel 00:00-00:15

Zona e shërbimit

4.9

Bazuar nga
34 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
30
Shumë i mirë
60%
3
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play