Chinese Garden
4.8   10 Komente
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë

20 min 0 Lek 400 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Kultura e hershme orientale vjen ne restorant Chinese Garden, i cili sjell prane jush shijen e ushqimeve tradicionale kineze te pergatitura me shume kujdes dhe perkushtim nga shefat e kuzhines. Orizi i kombinuar me fruta deti, varietetet e çajrash dhe sallate algash ne stil kinez jane vetem disa nga specialitetet fashinante te ketij restorani. Nje vend special per te provuar nje shije ndryshe dhe per te dashuruar nje tradite te re.

Oraret

E Hënë 11:00-22:00
E Martë 11:00-22:00
E Mërkurë 11:00-22:00
E Enjte 11:00-22:00
E Premte 11:00-22:00
E Shtunë 11:00-22:00
E Diel 11:00-22:00

Zona e shërbimit

4.8

Bazuar nga
10 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
8
Shumë i mirë
60%
2
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play