Denni Chef
4.2   16 Komente
Sheshi Jozef San Martin, Tiranë

30 min 0 Lek 450 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Pas nje eksperience te gjate ne Itali, Denni Chef vjen drejt e ne shtepite tuaja per te sjelle shijen e duarve te arta te gatimeve te tyre. Mos ngurroni qe te provoni gatimet e Denni Chef nga pjatat tradicionale shqiptare, deri tek ato nderkombetare.

Oraret

E Hënë 10:00-21:00
E Martë 10:00-21:00
E Mërkurë 10:00-21:00
E Enjte 10:00-20:30
E Premte 10:00-21:00
E Shtunë 10:00-19:00
E Diel 10:00-18:00

Zona e shërbimit

4.2

Bazuar nga
16 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
10
Shumë i mirë
60%
2
Normal
40%
2
I rregullt
20%
1
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play