Family Katering
3.7   10 Komente
Rruga Xhezmi Delli, Tirana 1001

30 min 50 Lek 300 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Gatimet tradicionale Shqiptare dhe jo vetëm me cmimet më konkuruese në treg i Family Katering j'ua sjell në ambientet tuaja. Paketat ditore më produktet me cilesore ne treg. Family Katering është një nga emrat më të besuar në Tiranë!

Oraret

E Hënë 09:00-00:00
E Martë 09:00-00:00
E Mërkurë 09:00-00:00
E Enjte 09:00-00:00
E Premte 09:00-00:00
E Shtunë 09:00-00:00
E Diel 11:00-16:00

Zona e shërbimit

3.7

Bazuar nga
10 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
6
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
3
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play