Mimi Thai & Chinese Restaurant
4.2   10 Komente
Rruga Dervish Hima, Tirana

30 min 0 Lek 500 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Per te gjithe ju qe jeni admirues te ushqimit Kinez por dhe ju qe doni te eksploroni kuzhina te panjohura Mimi Thai & Chinese ofron ushqim te mrekullushem Tajlandez, Vietnamez dhe Sushi Japonez. Qellimi i tyre eshte te ofrojne pjata te lamishme, me cilesi te larte the nje cmim te arsyshem.

Oraret

E Hënë 10:45-23:00
E Martë 10:45-23:00
E Mërkurë 10:45-23:00
E Enjte 10:45-23:00
E Premte 10:45-23:00
E Shtunë 10:45-23:00
E Diel 10:45-23:00

Zona e shërbimit

4.2

Bazuar nga
10 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
7
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
2
I rregullt
20%
0
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play