Restorant Berlin
4.5   15 Komente
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana

30 min 50 Lek 400 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Shija e kuzhines vjen nga restorant Berlin me seriozitet ne pergatitje, shije , por edhe finese ne sherbim. Tek ky restorant gjeni nje varietet shijesh nga ajo tradicionale tek ajo internacionale. Nje nga restorantet me prestigjoz ne kryeqytet ju fton te porosisni per tu ushqyer mbi te gjitha me cilesi.

Oraret

E Hënë 11:45-22:30
E Martë 11:45-22:30
E Mërkurë 11:45-22:30
E Enjte 11:45-22:30
E Premte 11:45-22:30
E Shtunë 11:45-22:30
E Diel 11:45-22:30

Zona e shërbimit

4.5

Bazuar nga
15 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
12
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play