Restorant Floga
4.7   17 Komente
Rruga Pjetër Budi, Tirana

30 min 0 Lek 300 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Përvoje 15 vjecare ne fushen e kulinarise e cila mbahet gjalle ne saje te energjise , ideve te shumta e mbi te gjitha dashurise për ushqimin, do t’ju ndihmojnë të zgjidhni më të mirën për banketin tuaj: Qofshin ato evente korporatash, evente biznesi, seminare, konferenca, evente zyrtare apo familjare, darka formale, apo ditelindje, ju besojani ushqimin kujdesit maksimal te restorant Floges qe sjell jo vetem pjata tradicionale por edhe risi ne shije. Ushqimet e Floges vijnë tek ju në kohën dhe momentin e duhur!

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 11:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 11:00-23:00

Zona e shërbimit

4.7

Bazuar nga
17 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
15
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play