Restorant Piceri Amantia
4.9   13 Komente
Rruga Sami Frashëri, Tirana

35 min 100 Lek 400 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Eksperienca e ketij restoranti ka lindur buze detit ne Vlore, por dashuria e madhe per te pergatitur ushqime te shijshme nuk mund te rrinte pa ardhur deri ne kryeqytet. Furra e drurit dhe kuzhina italiane jane specialitetet e Amantias. . Shërbimet e ofruara, përmbajnë një shumllojshmëri zgjedhjesh ndër të cilat kryesojnë picat dhe specialitete të kuzhinës së larmishme italiane. Vecori të këtij restoranti janë pastërtia dhe serioziteti në shërbim. Vlerësimet e marra, rrisin çdo ditë besimin e klientëve tek ne!

Oraret

E Hënë 11:30-23:30
E Martë 11:30-23:30
E Mërkurë 11:30-23:30
E Enjte 11:30-23:30
E Premte 11:30-23:30
E Shtunë 11:30-23:30
E Diel 11:00-23:59

Zona e shërbimit

4.9

Bazuar nga
13 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
12
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play