Restorant Piceri Mystic
4.4   45 Komente
Rruga Perlat Rexhepi, Tirana

20 min 0 Lek 300 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Tradita te ndryshme te nderthurura ne restorant Mystic ofron nje shije te larmishme nderthurur ne tradita te ndryshme. Ne kete restorant mund te provoni gatime nga kuzhina Greke dhe Mediterrane, Kuzhina Italiane, Prodhime Deti, Fast Food, Pica, dhe ushqimin e mrekullueshem Vegjetarian. Çdo pjate eshte e pergatitur me stil unik dhe serviret nga nje staf i trajnuar, sepse per ne çdo klient eshte i veçante!

Oraret

E Hënë 10:00-06:00
E Martë 10:00-06:00
E Mërkurë 10:00-06:00
E Enjte 10:00-06:00
E Premte 10:00-06:00
E Shtunë 10:00-06:00
E Diel 10:00-06:00

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
45 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
34
Shumë i mirë
60%
5
Normal
40%
0
I rregullt
20%
2
Pak
15%
4
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play