Restorant Serendipity
4.6   28 Komente
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana

30 min 100 Lek 500 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Kur behet fjale per inovacion ne tregun shqiptar te restoranteve, Serendipity ka nje vend te vecante. Nje restorant me kuzhinë ndërkombëtare por vecanerisht meksikane. Menuja jone është e pasur në larmishmëri dhe e guximshme në shije. Nga me pikantet tek shijet me delikate specialitet që ofrohet, përgatitet i freskët nën mbikëqyrjen e Shefes shumë të talentuar Enkeled Dervishi.

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 11:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 11:00-23:00

Zona e shërbimit

4.6

Bazuar nga
28 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
21
Shumë i mirë
60%
6
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play