Restorant Sofra Turke
4.1   14 Komente
Rruga e Kavajës, Tiranë 1001

20 min 0 Lek 400 Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Ne si shqiptare kemi shume gjera te perbashketa me popullin turk, madje edhe ne kulturen e ushqyerjes gjejme veten tone tek njeri tjetri. Restorant Sofra Turke, servir tashme prej 16 vjetesh, gatimet e shijshme te kuzhines tradicionale turke. Nje restorant qe ju ben te shijoni nje vakt ndryshe. Zgjidhni nga nje menu e pasur me shije, kenaqesi dhe tradite. Aroma e ushqimit te gatuar sipas recetave te vjetra turke, te kaluara dore me dore nder gjenerata dhe nje ambjent i kendshem qe ofron ngrohtesine dhe rehatine e nje shtepie, eshte ajo qe do te gjeni tek Restorant Sofra Turke

Oraret

E Hënë 10:00-21:30
E Martë 10:00-21:30
E Mërkurë 10:00-21:30
E Enjte 10:00-21:30
E Premte 10:00-21:30
E Shtunë 10:00-21:30
E Diel 10:00-21:30

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
14 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
8
Shumë i mirë
60%
4
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
2
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play